Aktuality

Aktuality

Úvodní foto článku

Předání obrazu od Vild Art a šeku od Adama Raw

Kdo nás sleduje ví, že na konci listopadu došlo v Hudebním divadle Karlín ke galakoncertu slovenského pop-operního tria GIOIA a dětského sboru Andílci. Po koncertě proběhla avizovaní dražba unikátního obrazu od Vild Art ve prospěch Masarykova onkologického ústavu v Brně.

Úvodní foto článku

Olympiáda Libhošť

Den 2.9.2023 se v obci Libhošť uskutečnily 3 olympijské hry rodin. Tento den byl věnován 2 leté Vanesce Kořístkové, která má Downův syndrom, ale i přes svůj životní příběh je plná života a energie.

Úvodní foto článku

Benefiční fotbal Mackovice 2023

2. ročník benefičního fotbalu v Mackovicích. I tento červen jsme měli možnost navázat na milou tradici, 2. ročník benefičního fotbalu v Mackovicích.

Úvodní foto článku

Dětský den na Nové Zbrojovce 2023

1. června je ve znamení dětí po celém světě. Tento rok si i naše nadace pro děti něco připravila a to hned na dvou místech.

Úvodní foto článku

Májový Petrov 2023

Krásný umělecký zážitek v atmosféře majestátní katedrály Sv. Petra a Pavla proběhl 14. května. Z rukou zakladatele nadace Jiřího BJP Procházky putovalo na pomoc 230 000 Kč.

Úvodní foto článku

Předání deskovek MOÚ

31. ledna vyrazili zástupci fotbalového klubu Žďas Žďár nad Sázavou Radim Chmelíček, Lenka Čechová a dva mladí hráči Adam Staněk a Jan Irovský do Masarykova onkologického ústavu v Brně předat dárky, které před Vánoci ve vyhlášené sbírce vybrali.

Rychlý dar

Chci darovat

Vážíme si toho, že chcete pomáhat po našem boku. Všechny dary adresujeme na zcela konkrétní projekty, o nichž máme 100% povědomí a nulové pochybnosti. Děkujeme, že pomáháte s námi.