Aktuality

Aktuality

Úvodní foto článku

Benefiční fotbalový zápas v Mackovicích: tradiční setkání, které pomáhá

Už je milou tradicí potkávat se na benefičním fotbalovém zápase v Mackovicích. Tento rok už po třetí a i tentokrát se i díky místnímu fotbalovému klubu Stará garda Mackovice pomáhalo sdružení rodičů dětí s PAS Buďme v tom spolu. Tak jako loni i tento rok jsme předali šek na 30 000 Kč. Sdružení peníze využije nejenom pro volnočasové aktivity pro děti, ale i na přednášky pro veřejnost o problematice autismu.

Úvodní foto článku

Dětský den na Nové Zbrojovce přinesl radost a pomoc Františkovi a jeho mamince

Děkujeme všem, kteří zavítali na náš Dětský den a pomohli tak Františkovi a jeho mamince! Vaše podpora a účast byly nesmírně důležité a přispěly k úspěchu této akce.

Úvodní foto článku

Mezinárodní Den Jógy: spojení pohybu a pomoci

Věděli jste, že 21. června je Mezinárodní den jógy? I naše Nadace BJP Foundation je tento rok jeho součástí, a to díky Yoga Place. Pořadatelky akce k mezinárodnímu dni jógy vybraly naši nadaci, aby skrze nás pomohly 12letému Danielovi, který má dětskou mozkovou obrnu a spastickou kvadruparézu.

Úvodní foto článku

Narozeniny plné pomoci: dary pro Nikolku

Na narozeninách Ing. Jiřího Škvory se nedávaly oslavenci klasické narozeninové dárky. Na přání oslavence se vybíraly peníze pro naši nadaci, lépe řečeno přímo pro 13letou Nikolku. Ta trpí středně těžkou mentální retardací a vybraných neuvěřitelných 35 000 Kč od oslavence a jeho hostů jí velice pomohou k potřebným rehabilitacím.

Úvodní foto článku

Nadace BJP Foundation podporuje odborníky na mezinárodní konferenci

Naše nadace BJP Foundation má tu čest oznámit, že díky našemu finančnímu příspěvku se přední fyzioterapeut z Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Mgr. Adam Vajčner, zúčastnil prestižní mezinárodní konference pro Funkční poruchy hybnosti, která proběhla od 8. do 11. června 2024 ve Veroně v Itálii.

Úvodní foto článku

Májový benefiční koncert Nadace BJP Foundation

Májový benefiční koncert Nadace BJP Foundation letos proběhl v nádherné Bazilice Nanebevzetí Panny Marie při Augustiniánském opatství v Brně. Tato akce se stala nejen kulturním zážitkem, ale i významným přínosem pro dobrou věc.

Rychlý dar

Chci darovat

Vážíme si toho, že chcete pomáhat po našem boku. Všechny dary adresujeme na zcela konkrétní projekty, o nichž máme 100% povědomí a nulové pochybnosti. Děkujeme, že pomáháte s námi.