Projekty banner
BJP Foundation

Díky Vašim příspěvkům dokážeme podpořit rovnou desítky dětí naráz.

Finanční i materiální pomoc z BJP foundation směřuje do konkrétních institucí, které jsou klíčovými v léčbě těžce nemocných dětí, stejně jako v podpoře jejich rodičů ve velmi těžké situaci.

Společně jsme podpořili:

Úvodní foto článku

Nábytek pro Dětskou neurologii

Vážíme si nastavené dlouhodobé spolupráce s Novou Zbrojovkou, která v katedrále Petrov na benefičním koncertě Májový Petrov předala finanční dar ve výši neuvěřitelných 100 000 Kč pro Kliniku dětské neurologie v Dětské nemocnici. Ten byl použitý k pořízení nábytku do pokoje pro dlouhodobou video EEG monitoraci dětských pacientů.

Úvodní foto článku

Předání deskových her a dek na Masarykově onkologickém ústavu v Brně

31. ledna vyrazili zástupci fotbalového klubu Žďas Žďár nad Sázavou Radim Chmelíček, Lenka Čechová a dva mladí hráči Adam Staněk a Jan Irovský do Masarykova onkologického ústavu v Brně předat dárky, které před Vánoci ve vyhlášené sbírce vybrali.

Úvodní foto článku

Adventní Petrov 2022 PCA pumpy pro MOU a signalizačni zařízení pro Pediatrii

11. prosince proběhl v brněnské katedrále Petrov benefiční adventní koncert. Během nabitého večera před zaplněnou katedrálou umělci vytvořili neopakovatelnou atmosféru.

Úvodní foto článku

Předání obrazu od Vild Art a šeku na 500 000 Kč pro Masarykův onkologický ústav

Kdo nás sleduje ví, že na konci listopadu došlo v Hudebním divadle Karlín ke galakoncertu slovenského pop-operního tria GIOIA a dětského sboru Andílci. Po koncertě proběhla avizovaní dražba unikátního obrazu od Vild Art ve prospěch Masarykova onkologického ústavu v Brně.

Úvodní foto článku

Vozíky pro pediatrii

3. listopadu 2022 jsme do rukou přednosty Pediatrické kliniky MUDr. Jimramovského předali šek v hodnotě 40 000 Kč. Pediatrie Dětské nemocnice Brno od nás také obdržela 3 invalidní vozíky, které zajistí potřebný komfort nemocným dětem při pohybu mezi odděleními.

Úvodní foto článku

Dar pro Kliniku jednodenní chirurgie a onkologii AC, TV, vozíčky

28. června 2022 jsme společně se zakladatelem Nadace BJP Foundation a šampionem UFC Jiřím Procházkou doprovodili autora knihy Gump - pes, který naučil lidi žít, do Dětské nemocnice Brno. Kde rozdávali radost na oddělení onkologie. Nejvíce radosti a úsměvů ukradl pro sebe pes Gump, který si svojí zvířecí bezprostředností všechny okamžitě získal.

Rychlý dar

Chci darovat

Vážíme si toho, že chcete pomáhat po našem boku. Všechny dary adresujeme na zcela konkrétní projekty, o nichž máme 100% povědomí a nulové pochybnosti. Děkujeme, že pomáháte s námi.