test
Spojme se

Jsme vděční, že nám naše dlouholeté zkušenosti přinesly do cesty hodnotné informace a kontakty a také skvělé partnery, díky kterým se nám daří naše poslání naplňovat.

Toto jsou

naši partneři, kteří s námi pomáhají

Partner
Partner, který pomáhá

Fortuna

Fortuna byla založena v roce 1990 jako vůbec první sázková kancelář v Česku. Se sportem je spojena odjakživa, když naprostá většina sázek směřuje právě na výsledky sportovních událostí. Proto je logické, že právě do oblasti sportu investuje prostřednictvím sponzoringových smluv a dalších partnerství nejvíce.

Partner
Partner, který pomáhá

Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. Ve své programové nabídce má kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 a 2, Nova Sport 1-4 a dalších.

Partner
Partner, který pomáhá

Sms Ticket

Smsticket je naším exkluzivním partnerem v oblasti prodeji vstupenek na naše kulturní akce. Ať už děláte velkou akci pro tisíce lidí, hudební festival, přednášky, provozujete kulturní dům, pořádáte workshopy nebo koncerty, smsticket je přesně pro Vás.

Partner
Partner, který pomáhá

Green Idea

Green idea je česká rodinná společnost, která Vám již dvě dekády přináší vysoce kvalitní doplňky stravy, přírodní kosmetiku a veterinární přípravky.

Partner
Partner, který pomáhá

Virtuosi Brunenses

Orchestr virtuosi Brunenses byl založen v roce 2007 Karlem Mitášem, sólistou orchestru Janáčkovy opery Národního divadla Brno. Toto těleso se skládá jak z vynikajících členů orchestrů Janáčkovy opery a filharmonie Brno, tak i ze sólistů ostatních prvotřídních orchestrů v České republice.

Partner
Partner, který pomáhá

Vařečka Šulc Kabrhel

V naší kanceláři kombinujeme bohaté zkušenosti z poskytování právních služeb s mezinárodním prvkem obchodním korporacím, ale také živnostníkům, rodinným podnikům a malým či středním firmám. Rozumíme podnikatelskému prostředí a aspektům obchodování a vyjednávání strategických smluv i z obchodního pohledu.

Partner
Partner, který pomáhá

Klokánek Brno

ZDVOP Klokánek Brno je krizové zařízení pro ohrožené děti, které nemají to štěstí, aby mohly vyrůstat v bezpečí milující rodiny a potřebují okamžitou pomoc.

Partner
Partner, který pomáhá

Fakultní Nemocnice Brno

Fakultní nemocnice Brno je zdravotnické zařízení v Brně, sídlící ve čtvrti Bohunice. FN Brno je komplex skládající se z několika pracovišť, která dohromady zajišťují zdravotní péči pro obyvatele Brna a Jihomoravského kraje a pro pacienty z části krajů Vysočina, Zlínského a Olomouckého.

Partner
Partner, který pomáhá

Able

Pravděpodobně o tom ani nevíte, ale je téměř jisté, že jste už přišli do styku s našimi produkty. Jsme jedna z mála agentur, která dokáže vzít váš nápad a postavit z něj funkční produkt. Nejčastěji pro zkušené podnikatele a manažery.

Partner
Partner, který pomáhá

Po Úrazu

Služby pourazu.cz jsou tu proto, abychom lidem pomáhali komplexně. Vybrali pojištění na míru a pohlídali řádné vyplacení pojistky. V případě potřeby našli nejvhodnějšího lékaře, provedli vhodná vyšetření a nastavili efektivní léčbu. Celkově tak propojili svět pojištění a lékařské péče.

Partner
Partner, který pomáhá

MOÚ

Masarykův onkologický ústav je onkologickým centrem, kde jsou na jednom místě soustředěny všechny nezbytné medicínské obory pro zajištění komplexní onkologické léčby solidních nádorů u dospělých pacientů.

Partner
Partner, který pomáhá

Auxieffect

Jsme malá rodinná firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti rostlinné výroby. Pomáháme konvenčním i ekologickým prvovýrobám posílit zdravotní stav rostlin, zvýšit výnos i kvalitu produkce pomocí biofortifikace.

Rychlý dar

Chci darovat

Vážíme si toho, že chcete pomáhat po našem boku. Všechny dary adresujeme na zcela konkrétní projekty, o nichž máme 100% povědomí a nulové pochybnosti. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Pomáhejte s námi

Staňte se partnerem!

Naši partneři pomáhají zpravidla nefinančním způsobem.

Darují nám například pomůcky, hračky nebo s námi sdílí informace nebo know-how, které jsou pro malé pacienty cenné.