Ambasadoři 1
Spojme se

Myšlenku naší nadace a příběhy, které do naší nadace přinesl život sám, šíří do světa naši ambasadoři, kteří se rozhodli s námi spojit své jméno.

Toto jsou

osobnosti, které pomáhají

Lidé v nadaci

Jaroslav Hovězák

Jaroslav Hovězák je renomovaný trenér, který se stal nedílnou součástí úspěchů Jiřího Procházky v MMA. Jeho systematický přístup k tréninku a pečlivé plánování strategie přinesly Procházkovi vítězství na nejvyšších úrovních bojových soutěží. Hovězák aktuálně působí jako trenér ve svém gymu 119 MMA a je držitelem nejvyšší trenérské licence. Kromě toho je také trenérem české reprezentace v MMA, což svědčí o jeho schopnostech a uznání v bojových sportech. Jeho oddanost a vedení jsou nepostradatelnými prvky v cestě Jiřího Procházky k vrcholům světového bojového umění.

Lidé v nadaci

Martin Karaivanov

Martin Karaivanov je talentovaný trenér a instruktor bojových umění s bohatými zkušenostmi a hlubokým porozuměním technikám a strategiím. Je také zakladatelem a hlavním trenérem v klubu Jetsaam Gym Brno, kde se věnuje školení a rozvoji nových talentů v oblasti bojových umění. Jeho oddanost k tréninku a podpora jeho svěřenců ve všech aspektech jejich osobního rozvoje dělají z Jetsaam nejen tréninkové místo, ale také komunitní centrum pro vášnivé bojovníky. Kromě toho je Martin Karaivanov známý svým spojením s Jiřím Procházkou, jedním z nejvýznamnějších českých bojovníků v MMA. Jeho spolupráce s Procházkou a jeho vedení mu přinesly uznání a respekt v bojovém světě. Jako klíčový člen Procházkova týmu přispěl k mnoha jeho úspěchům a stal se nedílnou součástí jeho bojového vývoje. Je bývalým zápasníkem thajského boxu, má hluboké porozumění bojovým uměním a umí přenést své znalosti a dovednosti na své svěřence s respektem a oddaností.

Rychlý dar

Chci darovat

Vážíme si toho, že chcete pomáhat po našem boku. Všechny dary adresujeme na zcela konkrétní projekty, o nichž máme 100% povědomí a nulové pochybnosti. Děkujeme, že pomáháte s námi.