O partnerovi

Fortuna byla založena v roce 1990 jako vůbec první sázková kancelář v Česku. Se sportem je spojena odjakživa, když naprostá většina sázek směřuje právě na výsledky sportovních událostí. Proto je logické, že právě do oblasti sportu investuje prostřednictvím sponzoringových smluv a dalších partnerství nejvíce.

Fortuna podniká dlouhodobě a udržitelně, s ohledem na specifika businessu buduje trvalé a férové vztahy nejen s klienty, ale také se zaměstnanci a partnery. Cení si všech, kteří jí v tomto pomáhají a zároveň dokáží prostředí posouvat a kultivovat. 

Historicky podporovala řadu charitativních organizací. Aktuálně spolek ALSA, který pomáhám lidem s nevyléčitelnou amyotrofickou laterální sklerózou. Spolupráce s BJP Foundation a projektem institutu je přesně tou iniciativou, která má přidanou hodnotu. Nejde tady jen o dobročinnost, ale primárně o vklad do lepší budoucnosti.

Galerie
Galerie
Galerie
Jsme hrdým partnerem BJP Foundation

Reference

Vážíme si důvěry našich partnerů a s největší radostí je propojujeme se silnými příběhy, u kterých vždy doufáme v ten nejlepší konec.

„Jirka je frajer ve sportu, v přístupu k životu i dobrosrdečnosti. Představený projekt institutu nás oslovil svou komplexností. Jirkovi jde o celé české MMA prostředí ze všech úhlů pohledu, jako je zdraví, edukace, gramotnost a po vzájemné debatě i správný přístup k sázení. Přesně takový typ projektu s přesahem jde ruku v ruce s naší strategií, proto jsme neváhali a vznik BJP institutu rádi podpořili.“

Marek Janoušek

Fortuna Brand & Sponsoring Team Leader
Pomáhejte s námi

Staňte se partnerem!

Naši partneři pomáhají zpravidla nefinančním způsobem.

Darují nám například pomůcky, hračky nebo s námi sdílí informace nebo know-how, které jsou pro malé pacienty cenné.