O partnerovi

Green idea je česká rodinná společnost, která Vám již dvě dekády přináší vysoce kvalitní doplňky stravy, přírodní kosmetiku a veterinární přípravky. Naším cílem je propojit Vás s léčivými silami přírody, s energií a esencí bylinek. Udržitelnost je pro nás nejen součástí firemní filozofie, ale i způsobem, jakým přistupujeme k naší planetě. Naše historie je hluboce zakořeněna v tradici bylinkářství a s hrdostí můžeme říci, že do chodu firmy se již zapojily čtyři generace rodiny. I když se naše týmová sestava rozrostla za hranice rodiny, vášeň a nadšení pro to, co děláme, zůstává stejně silné jako v prvních dnech našeho podnikání.

Galerie
Galerie
Galerie
Jsme hrdým partnerem BJP Foundation

Reference

Vážíme si důvěry našich partnerů a s největší radostí je propojujeme se silnými příběhy, u kterých vždy doufáme v ten nejlepší konec.

„S nadací BJP Foundation spolupracujeme již třetím rokem. Ačkoliv máme zkušenosti s řadou jiných nadací, BJP Foundation se výrazně odlišuje svým přístupem – jedinečnou kombinací vstřícnosti, profesionalismu a neúnavné pracovitosti. Díky těmto kvalitám jsme nikdy nepochybovali o hodnotě a smyslu naší spolupráce.“

Jana Hogrová

Marketingová manažerka
Pomáhejte s námi

Staňte se partnerem!

Naši partneři pomáhají zpravidla nefinančním způsobem.

Darují nám například pomůcky, hračky nebo s námi sdílí informace nebo know-how, které jsou pro malé pacienty cenné.