O partnerovi

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. Ve své programové nabídce má kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 a 2, Nova Sport 1-4 a dalších. Ty obsahují např. zápasy UFC a Bellator MMA, americký fotbal NFL a fotbalové ligy Champions League UEFA, Bundesliga, Serie A, LaLiga nebo Ligue 1.

Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly také provozuje mobilního operátora LAMA mobile, který nabízí výhodné tarify s neomezeným voláním. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně odvádí v ČR.

Galerie
Galerie
Galerie
Jsme hrdým partnerem BJP Foundation

Reference

Vážíme si důvěry našich partnerů a s největší radostí je propojujeme se silnými příběhy, u kterých vždy doufáme v ten nejlepší konec.

„Naším cílem v Telly je přinášet kvalitní dostupnou zábavu a informace našim zákazníkům. Máme rádi příběhy a chceme podpořit odhodlání nadace vytvářet dobré příběhy nejen v televizi ale hlavně v životech dětí. S nadací BJP Jiřího Procházky sdílíme hodnoty jako je solidarita, respekt a fair play. Věříme, že společně můžeme přispět k vytváření lepšího světa pro všechny.“

Iveta Šlapalová

Customer care & Sales Director
Pomáhejte s námi

Staňte se partnerem!

Naši partneři pomáhají zpravidla nefinančním způsobem.

Darují nám například pomůcky, hračky nebo s námi sdílí informace nebo know-how, které jsou pro malé pacienty cenné.