Kategorie

Vařečka Šulc Kabrhel

O partnerovi

V naší kanceláři kombinujeme bohaté zkušenosti z poskytování právních služeb s mezinárodním prvkem obchodním korporacím, ale také živnostníkům, rodinným podnikům a malým či středním firmám. Rozumíme podnikatelskému prostředí a aspektům obchodování a vyjednávání strategických smluv i z obchodního pohledu. 

Vzhledem k tomu, že si ceníme dlouhodobého vztahu, klademe důraz na komplexní provedení naší práce. Na naši práci jsme patřičně hrdí, nedáváme od ní ruce pryč, ale naopak se k ní hlásíme, vracíme a neustále ji kontrolujeme a zlepšujeme dle vývoje podnikatelského prostředí a vašeho podnikání.  Absolutní důraz na kvalitu právního zpracování je samozřejmostí.

Galerie
Jsme hrdým partnerem BJP Foundation

Reference

Vážíme si důvěry našich partnerů a s největší radostí je propojujeme se silnými příběhy, u kterých vždy doufáme v ten nejlepší konec.

„Povoláni advokáta není jen o výkonu této profese, ale je to současně také životní poslání spojené s širokou společenskou odpovědností. Ta se projevuje mimo jiné v poskytování bezplatných právních služeb „pro bono“ nebo právě v charitativní činnosti, kdy těmto formám pomoci společnosti se věnuje drtivá většina advokátních kanceláří. Naše profesní touha vítězit a současně dělat svět lepším, je přesně to, co nás zaujalo na inspirativnímu týmu okolo Jiřího Procházky a Nadace BJP. Jiřího motto zní: „Jít, věřit, dokázat“, kdy na této cestě jejíž mantinely tvoří pouze morální hodnoty kodexu bushido ho nic nezastaví. Naše advokátní kancelář takovým projektům věří, a proto jsme se k nadaci připojili a stali se jejím hrdým partnerem. Těší nás, že jsme mohli právně zajistit založení nadace a jako partneři ji budeme rádi nadále podporovat.“

Mgr. et Mgr. Ing. Michal Šulc

Pomáhejte s námi

Staňte se partnerem!

Naši partneři pomáhají zpravidla nefinančním způsobem.

Darují nám například pomůcky, hračky nebo s námi sdílí informace nebo know-how, které jsou pro malé pacienty cenné.