Dárky pro Dětskou nemocnici v Brně

Díky policistce Petře Deklevové se již osmým rokem rozdává radost malým pacientům napříč nemocnicemi. Tentokrát se k ní přidala i naše nadace BJP Foundation a společně jsme potěšili malé pacienty Dětské nemocnice v Brně.

Už během minulých Vánoc se k této výjimečné události Jiří Procházka přidal a tento rok tomu nemohlo být jinak. Pomoc a radost opětovně směřovala k dětem a personálu do Dětské fakultní nemocnice v Brně.

Věcné dárky, sloužící k zábavě, hrám, hygieně, oblékání, ale i jen tak pro radost, byly předány přímo mladým hospitalizovaným pacientům do DFN Brno. Při tom nám pomáhal úžasný personál nemocnice v čele s Jiřím Procházkou a Alicí Tobiášovou, která zná nejlépe konkrétní oddělení a potřeby jejich dětských pacientů. Dárky tak potěšily i pomohly na Klinice jednodenní chirurgie zastoupené primářem MUDr. Vladimírem Bartlem a na oddělení dětské neurologie zastoupené primářkou doc. Hanou Ošlejškovou.

Paní docentka Ošlejšková zároveň z rukou naší nadace převzala šek na 80 000 Kč jako příspěvek na lékařský přístroj pro její oddělení dětské neurologie. V rámci nadělování se nezapomnělo ani na personál obou oddělení, kterému určitě udělaly kosmetické balíčky radost.

Těšíme se, že příští rok na krásnou tradici s BJP Foundation opět navážeme.

Loading...