Dětský den s Nadací BJP Foundation

1. června je ve znamení dětí po celém světě. Tento rok si i naše nadace pro děti něco připravila a to hned na dvou místech.

1. června je ve znamení dětí po celém světě. Tento rok si i naše nadace pro děti něco připravila a to hned na dvou místech.

Navštívili jsme společně s ředitelkou Nadace Alicí Tobiášovou Dětskou nemocnici v Brně, kde jsme předali krásné dárky pro děti na Klinice jednodenní chirurgie od našeho dlouhodobého partnera Mixit.

Přednosta klinika MUDr. Vladimír Bart od Nadace převzal opravdu velkou nadílku v podobě želé bonbónů Mixies a roztomilých plyšáků Ptáků Mixiťáků. Na Kliniku se dostávají děti od nejútlejšího věku a zdravé mlsání a plyšák určitě pomůže personálu oddělení a rodičům zkrotit strach v pooperačních a poúrazových stavech. Mixit nemyslel pouze na děti, ale i na úžasný personál, který od nich dostal nálož čokoládových Mixitek.

V areálu Nové Zbrojovky jsme poté oslavili Den dětí společně s dětmi z brněnského Klokánku. Nová Zbrojovka zde uspořádala krásnou akci s mnoha atrakcemi. Klokáňata si ke svému dni odnesli degustační balíčky plné zdravého mlsání od Mixit, které za děti převzala ředitelka FOD Klokánek Brno Marcela Bublová.

A aby to byla oslava Dne dětí jak má být, tak si děti odnesly i plyšáky, oblečení a hračky od našich přátel. Děkujeme moc Andree a Markovi Bartošovým, Martinovi Dostálovi, Radaně Jenáčkové a za balíčky nabité dentální hygienou od firmy Progress Software (Flowmon Networks).

A to není vše! Protože když něco Nová Zbrojovka dělá, dělá to s velkým srdcem, tak veškerý výtěžek z akce poputuje do Klokánku v Brně. Ten společně s materiální sbírkou, která probíhá na Zbrojovce do konce měsíce, předáme přímo v Klokánku.

Loading...